Danmarks Ishockey Union

Sæsonplan, samlinger


lan og udtagelser: Unionssamlinger 2016-17
Aktivitetsplan 2016/17
Unionstrænere og kontaktpersoner 2016-17
Jyske samlinger 2016 PDF opdateret 
Sjællandske samlinger 2016 PDF opdateret 4 jan.
Elitesamling program
Info elitesamling 3 nov.
Program breddesamling U 14
Info Elitesamling U 16 og U 17
Program Elitesamling U 16 og U 17
Program Breddesamling U 15

U 17 – Vest
Indkaldelse U 17 vest 29 okt. i Frederikshavn
Spillerliste til elitesamling
Info elitesamling 3 nov.
Indkaldelse U 17 vest 14 januar 2017
Spillerliste U 17 vest elitesamling

U 17 – Øst
Samling U 17 øst
indkaldelse U 17 øst 29 okt.
Spillerliste 29 okt.
Info elitesamling 3 nov.
Spillerliste til elitesamling 3 nov.
Indkaldelse U 17 øst 14 januar
Spillerlistet 14 januar
Spillerliste U 17 øst breddesamling

U16 – Vest:
Indkaldelse 1. Vest-samling 21.8.16
Roster U16 vest – 21.8. 2016 (003)
Indkaldelse U 16 vest 24 september
Indkaldelse U 16 Vest 8 okt.
Indkaldelse U 16 vest 29 okt.
Spillertrup til elitesamling 3 nov.
info elitesamling 3 nov.
Indkaldelse U 16 vest 14 jan.
Spillerliste til Elitesamling

U16 – Øst:
Indkaldelse U 16 øst 21. august 2016
Roster U16 øst – unionstræning 21. august 2016 i Gentofte
Indkaldelse U 16 øst 24 september med spillerliste
Indkaldelse U 16 Øst 8 oktober med spillerliste
Indkaldelse U 16 øst 29 okt.
Spillerliste til elitesamling
Info elitesamling 3 nov.
Indkaldelse U 16 øst 14 jan.
Indkaldelse U 16 øst samt spillerliste elitesamling

U15 – Øst:
Indkaldelse U 15 øst 24 september med spillerliste
Indkaldelse U 15 øst 8 oktober
Indkaldelse U 15 øst 29 okt.
Indkaldelse U 15 øst 17 dec.
Indkaldelse U 15 øst 14 januar
Indkaldelse U 15 øst samling 27 jan.

U15 – Vest:
Indkaldelse U 15 vest 24 september men spillerliste
Indkaldelse U 15 vest 8 oktober
Indkaldelse U 15 vest 29 okt.
Indkaldelse U 15 vest 17 dec.
Spillerliste U 15 vest ny.
Indkaldelse U 15 vest 14 januar
Indkaldelse U 15 vest breddesamling

U14 – Vest – Nord:
Indkaldelse 24.9 2016 Samling i Aalborg
Roster-U14 Nord-Vest 2016-17 opdateret 5 dec.
Indkaldelse U 14 vest nord holdet 8 Oktober
Indkaldelse U 14 vest Nordholdet 29 okt.
Indkaldelse U 14 vest nord samling 17 dec.
Indkaldelse U 14 vest nordholdet 17 dec. i Word
Indkaldelse U 14 vest nordholdet 14 januar
Indkaldelse U 14 vest nordholdet Breddesamling

U14 – Vest – Syd:
Indkaldelse U 14 Nord sydholdet 24 september
Indkaldelse U 14 Nord Sydholdet 8 Okt.
Indkaldelse U 14 vest sydholdet 29 okt.
Indkaldelse U 14 vest sydholdet 17 Dec.
Indkaldelse U 14 vest sydholdet 14 januar
Indkaldelse U 14 vest Sydholdet Breddesamling
.

U14 – Øst – Nord:
Indkaldelse U 14 øst nordholdet 24 september
Indkaldelse U 14 øst nordholdet 8 okt.
Indkaldelse U 14 øst nordholdet 29 okt.
Indkaldelse U 14 øst nordholdet 17 dec.
Indkaldelse U 14 øst nordholdet 14 jan.
Indkaldelse U 14 øst Nordholdet breddesamling

U14 – Øst – Syd:
Indkaldelse U 14 øst sydholdet 24 september
Indkaldelse U 14 øst sydholdet 8 oktober
Indkaldelse U 14 øst sydholdet 29 okt
Indkaldelse U 14 øst sydholdet 17 dec.
Indkaldelse U 14 øst sydholdet 14 jan.

Indkaldelse U 14 øst sydholdet breddesamling